Köp 3 betala för 2! Just nu 498 kr

Följ Annettes Blogg.
Allt om wellness.

Tävlingen är avgjord!

Tävlingen om en plats bland kändisarna i TV8:s nya programserie Wellness-skolan är avgjord.Tack för alla tävlingsbidrag!

Vinnare blev Anna Sillén från Malmö och Peder Stenson från Stockholm som tillsammans med övriga deltagare kommer att få lära sig och prova på allt inom wellness på TV8 i vår.
Bland våra deltagare finns Richard Herrey, My Blomqvist och Fredrik Swahn med fler. Programmet kommer även att gästas av bl.a. Annika Dopping, Alexandra Charles och Chatarina Hansson.

Wellness-skolan startar lördag den 24 januari kl. 11.00.
Du som tittar kan delta hemma.
Anmäl dig nu!


Under 8 veckor kommer du tillsammans med våra deltagare att få prova på och lära dig allt om wellness och hur du på bästa sätt tar hand om din hälsa och välbefinnande.
Utöver programmet får du varje vecka ett kursbrev med extra material om aktuellt tema och sköna tips för din wellness. Anmäl dig nu på www.tv8.se/wellness-skolan

0 kommentarer


Var vänlig skriv in resultatet från den matematiska operationen i bilden nedan

Enter the result of the arithmetical operation from this image

Annette

ANNETTE LEFTEROW

Välkommen till min wellness blogg. Här skriver jag om wellness och ämnen som ligger mig varmt om hjärtat! Mejla gärna frågor som jag kan svara på vid tillfälle info@wellnessbylefterow.com Namasté, Annette Lefterow, din personliga guide till wellness